skip to Main Content

Štěpánka Vebrová

Štěpánka dokončila gymnázium v Hranicích. Již během studia se věnovala výuce německého jazyka soukromých klientů. Z téhož jazyka také maturovala a krátce poté z něj vykonala státní jazykovou zkoušku.

Začala pracovat pro významné německé a rakouské firmy v Olomouci a v Praze. Chvíli také vyučovala NJ na základní škole. Většinu pracovního života však zasvětila turismu. Pracovala v hotelích v ČR a pravidelně se účastní veletrhů zaměřených na cestovní ruch. Absolvovala pracovně-studijní pobyt ve Frankfurtu nad Mohanem. Účastnila se také mnoha seminářů a kurzů pro zdokonalení německého jazyka a v návaznosti na to složila jazykovou zkoušku ÖSD. Dnes pracuje již desátým rokem v kanceláři pro turisty v Olomouci, kde se aktivně věnuje také prohlídkám v německém jazyce.

Ve svém volném čase se věnuje výuce NJ, zaměřuje se na soukromé i firemní hodiny. Zajímá se o literaturu, výstavy moderního umění, často navštěvuje koncerty všeho druhu, od vážné hudby v kostele po hard core či hip hop ve studentských klubech. Miluje svou dceru, se kterou nejraději cestuje, sleduje filmy a poslouchá vážnou hudbu, zajímá se o zvířata, vesmír, řeckou mytologii, šachy, filmy noir, navštěvuje pravidelně saunu a ráda se setkává se svými přáteli a lidmi s neotřelými názory.

Jazyková škola Lanquest ji baví jak svou atmosférou a skvělými vztahy mezi kolegy, tak i moderním technickým zázemím a inovativními myšlenkami a nápady.

Štěpánka Vebrová
Back To Top