skip to Main Content

Mgr. Kristína Žáková

Kristína úspěšně absolvovala magisterské studium anglické a francouzské filologie na FF UP v Olomouci a je držitelkou certifikátu CAE. V rámci studia využila možnosti semestrálního studijního pobytu Erasmus na University of Salford v Manchesteru, kde mimo jiné absolvovala metodologický kurz angličtiny. Metodice výuky jazyka se v současné době věnuje i nadále a vzdělání si rozšířila úspěšným absolvováním studia pedagogické způsobilosti, díky němuž získala zkušenosti s výukou angličtiny a francouzštiny na gymnáziu. Za svou lektorskou praxi měla možnost pracovat jak s jednotlivci, tak skupinami různých jazykových úrovní a věkového složení, od předškolních dětí, teenagerů, až po firemní kurzy a přípravy na mezinárodní zkoušky.
Na práci ji nejvíce baví její různorodost a neustálá výzva, jež tato různorodost přináší. Ve svém volném čase proto ráda zkouší nové věci a posunuje své limity běhání, spinningu či sálové kopané.
Pro jazykovou školu Lanquest učí velmi ráda pro její přátelské a profesně rozvíjející prostředí,stejně tak jako i kvůli profesionálnímu, ale zároveň lidskému přístupu uvnitř školy.

Mgr. Kristína Žáková
Back To Top