skip to Main Content

Italština

Nabízíme všeobecné kurzy pro firmy i jednotlivce a konverzační cvičení

Veřejnostní kurzy italštiny

Kurzy francouzštiny pro veřejnost probíhají pravidelně v odpoledních hodinách.

Ve výuce sledujeme především komunikační potřeby studentů a využíváme dostupných interaktivních médií a materiálů, abychom docílili co nejzajímavější a nejefektivnější práce. Používáme aktuální učebnice a autentické zdroje. Veřejnostní kurzy vedou kvalifikovaní čeští lektoři s bohatými zkušenostmi.

V případě zájmu sledujte naši aktuální nabídku veřejnostních kurzů nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře a my se pokusíme Vašem požadavku vyhovět.

Italská konverzace

Kurzy italské konverzace jsou na rozdíl od obecných kurzů zaměřeny pouze na užívání jazyka v mluvené praxi. Mohou proto oslovit všechny zájemce, kteří se chtějí rozmluvit nebo potřebují tzv. udržovací kurz.

Konverzace se koná pravidelně jednou týdně. Podle úrovně jsou navrženy okruhy témat, které se vyskytují v běžné komunikaci a které mohou účastníky nejvíce zajímat (např. cestování, kultura, film a literatura, sport, jídlo aj.).

Výuku vede český lektor.

Firemní kurzy italštiny

Firemní kurzy italštiny zajišťujeme v našich prostorech či v sídle Vaší firmy.

Nabízíme výuku obecné italštiny, obchodní italštiny či kombinaci obojího. V případě zájmu je možné nabídku také rozšířit o některou specializaci (administrativa, management, logistika aj.) Stejně tak jako u veřejnostních kurzů italštiny sledujeme především komunikativní cíle výuky a usilujeme o autenticitu vzdělávacího procesu.

Konkrétní nabídku a kalkulaci Vám zašleme na vyžádání e-mailem.

Back To Top